Robotniiduk Yard Force EasyMow 260

25

 

TASUTA TRANSPORT – TARNEAEG 2-7 PÄEVA

Automaatne muruhooldus tänu EasyMow 260-le

Nagu nimigi osutab, on Yard Force EasyMow 260 robotniiduk oma juhtpaneeli tõttu hõlpsasti kasutatav ja niidab pinda kuni 260m2 . See liigub mööda muru vaba mustriga, lühendades iga käiguga rohuliblesid veidi. Multš jääb alles ja väetab muru loomulikult. Roboti murulõikuri kompaktne disain ja EasyMow 260 20 V liitiumioonaku võimaldavad tal toime tulla kallakutega kuni ± 30% või 16,7 °. Tänapäevase disaini, lihtsa juhtimise paneeli kaudu ja uusimate ohutusstandarditega vastab see kõrgeimatele nõudmistele. Kui see on puhtalt paigaldatud ja programmeeritud, täidab Yard Force robotniiduk usaldusväärselt oma niitmisülesannet ega jäta midagi soovida.

 

Kategooria:

Kirjeldus

Stardimudel Yard Force EasyMow 260

See mudel on Yard Force’i uus põhimudel. Nagu nimigi ütleb, on robotmuruniiduki EasyMow mudelit lihtne kasutada ja käsitseda. Selle maksimaalne töövõime katab 260 m2. See muudab niiduki murulõikuri sobivaks väiksematele aedadele elamurajoonides, ridaelamutes või isegi esiaedades.

 

Pärast programmeerimist töötab Yardforce Easy Mow 260 täiesti autonoomselt. See ületab usaldusväärselt max. ± 30%, lõikelaius on 16 cm ja lõikekõrgust saab reguleerida viie sammuga vahemikus 20 kuni 55 mm. Juhtimine töötab paneeli kaudu. Lisateave Yard Force kaubamärgi

Kuidas Yard Force EasyMow 260 töötab?

Pärast paigaldamist teeb roboti murulõikur oma tööd usaldusväärselt. See alustab niitmistööd alati mööda piirdekaablit, st liigub mööda kinnistu serva ja töötab seejärel vaba liikumismustrina, kattes kogu ala. Yardforce Easy Mow 260 kohandab oma kiiruse ja suuna vastavalt tingimustele ja takistustele. Selle max tööpiirkonna gradueeritavus on ± 30%.

Muru täpne lõikamine

Seal on kolme teraga pöörlev ketas, mis lühendab muru iga jooksuga. Selle protsessi käigus jäetakse pügatud rohi muru loodusliku väetisena.

Niidab ka vihmas

Valitsevad ilmastikutingimused (välja arvatud pakaselised temperatuurid) ei mõjuta selle niitmistööd peaaegu üldse. Isegi vihma korral niidab robotmurulõikur usaldusväärselt ja autonoomselt.

Autonoomne niitmine

Kui robotniiduk on paigaldatud, töötab see täiesti iseseisvalt. See alustab oma tööd iseseisvalt ja kui aku on tühjenenud, naaseb EasyMow 260 laadimisjaama uuesti laadima.

Põhimudel väikeste alade ja esiaedade jaoks


Niidab kalle kuni ± 30%

Ka väiksematel aiamuruplatsidel võib olla väike gradient. See on põhjus, miks Yard Force EasyMow 260 on võimeline niitma nõlvadel kuni ± 30%. Selle maksimaalne töömaht on 260 m2 nädalas.

 

Multš toimib loodusliku väetisena

Murulõigud langevad multšina maapinnale, kus nad toimivad niiskuse doonorina. Muru on looduslikult väetatud ning jääb lopsakalt roheline ja tervislik.

 

Kuidas töötab Yardforce Easy Mow 260?

Kui piirdekaabel on paigaldatud, saab robotniiduki paigaldada ja programmeerida. Robotniidukit juhitakse robotniiduki enda juhtpaneeli kaudu. Sellel põhimudelil pole WiFi-ühendust ja seetõttu ei saa seda rakenduse kaudu juhtida.

 

Usaldusväärne ja turvaline!

Selle tagamiseks, et robotniiduk suudaks oma niitmistöid usaldusväärselt teha, on see tehases varustatud erinevate andurite ja ohutusfunktsioonidega. Sellel on nii takistuste tuvastamine, tõsteandurid kui ka kallutusandurid ja alarm.

 

Eriti lihtne paigaldamine ja käsitsemine

Erinevalt NX-seeria mudelitest pole Yard Force EasyMow 260 põhimudelil rakendust ega WLAN-ühendust. Selle asemel on robotniiduki peal aluspaneel. See muudab robotniiduki paigaldamise, kasutamise ja haldamise lihtsaks.

 

Komplektis on paigaldusmaterjal

Kõik, mis on vajalik robotniiduki paigaldamiseks, kuulub tarnepaketti. Karbist leiate piirdekaablid, kaabliühendused, kaablikonksud jms, nii et olete esmase seadistamise jaoks hästi varustatud.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Robotniiduk Yard Force EasyMow 260”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

(0)