Proscenic 850T – robottolmuimeja ja pesur

299

TASUTA TRANSPORT – TARNEAEG 2-7 PÄEVA

Proscenicu mudel 850T pakub teile võimalust põrandad automaatselt tolmuimejaga puhastada ja soovi korral ka niiskeks puhastada. Puhastustööde käigus kohaneb roboti vaakumopp oludega ja navigeerib oskuslikult mööda takistusi ja esemeid. See teeb oma tööd süstemaatilistel radadel ja on seega oluliselt kiirem kui kaootiline robotvaakum. Roboti vaakumit ja moppi juhitakse kas kaugjuhtimispuldi kaudu või neile, kes eelistavad seda nutikalt, nutitelefoni rakenduse kaudu või Google Assistanti või Amazon Alexa abil häälkäskluste abil. Mopiga robot tolmuimeja sobib allergikutele majapidamistele, kuna see on varustatud HEPA filtriga.

Kategooria:

Kirjeldus

Robottolmuimeja ja pesur: pakub hääl- ja rakenduse juhtimist, kaugjuhtimispulti ning reguleeritavat imemisvõimsust (max 2700 PA)

Tolmuimeja ja põrandaPESU kombineeritud ühes seadmes

Proscenic 850T on robotvaakum ja mop. See tähendab, et see imeb kõvad põrandad ja vaibad ning soovi korral saab värske veepaagi kinnitada roboti vaakumi külge. Niipea kui kombineeritud paak on kinnitatud, tunneb robottolmuimeja selle automaatselt ära ja teab, et peab nüüd tegema mõlemad tegevused. Tänu võimsale 2700 Pa imemisjõule eemaldab Proscenic 850T põrandatelt  tolmu, mustuse ja karvad.

Kellele sobib selline robot vaakumopp?

Mudel 850T sobib nii majaomanikule, kui ka korteriomanikule. Seda saab kasutada vaipade ja kõvade põrandate peal. Imemisrežiimis tuvastatakse vaibad automaatselt ja neist üle sõites suureneb imemisvõimsus . See tagab pehmete põrandate kõrge puhtuse taseme. Niipea kui see naaseb kõvadele põrandatele, kasutatakse eelseadistatud režiimi uuesti.

Kombineeritud tolmuimeja + mopi jaoks on siiski parem vaip maha märkida magnetlindiga (kuulub komplekti). Kuna mopiga robot tolmuimeja on varustatud HEPA filtriga, sobib see hästi allergikutele.

 

Rakendus, häälkäsklus või kaugjuhtimispult

Andke robottolmuimejale töökäsk Google Home’i või Amazon Alexa kaudu, juhtige seda kaugjuhtimispuldi või mugavalt nutitelefoni kaudu.

Uuendusliku mopifunktsiooniga robottolmuimeja

Pesufunktsiooni kasutamiseks tuleb kombineeritud paak sisestada Proscenic 850T-sse. Veepaagi alaküljel on pühkimisriie, mis on automaatselt niisutatud.

Komplektis HEPA filter

Puhta (väljatõmbe) õhu tagamiseks on roboti vaakumopp varustatud HEPA filtriga. See kogub ja hoiab kinni ka kõige peenemad tolmuosakesed. Sel põhjusel on Proscenic 850T ideaalne allergikutele.

 

Erinevad andurid


Roboti vaakum ja mopp on varustatud paljude erinevate anduritega, et takistusi, esemeid või treppe ja astmeid saaks juba varakult tuvastada. Näiteks on sellel infrapunaandurid ja elektroonilised takistussensorid, samuti kuristikuandurid, et see ei jääks trepile ega trepile kinni.

Automaatne laadimine

Kui puhastamise ajal muutub aku nõrgaks, naaseb roboti vaakumopp oma laadimisjaama ja laeb ennast.

Erinevad puhastusrežiimid

Mopiga robot-tolmuimejal on saadaval erinevad puhastusrežiimid. Vastav režiim valitakse rakenduse kaudu või kaugjuhtimispuldi abil.

2 pikka külgharja

Tagamaks mustuse ja tolmu eemaldamine ka nurkadest ja servadest, on roboti vaakumil ja mopil kaks küljele paigaldatavat harja. Need ulatuvad kaugele selle ümmargusest kujundusest. See tagab toa nurgast ka väikseima puru jõudmise ja eemaldamise.

Reguleeritav imemisvõimsus

Imemisvõimsust saab Proscenic 850T jaoks valida kolme taseme vahel: Turbo, Normal ja Eco – sõltuvalt valitud tasemest muutub selle müratase.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Proscenic 850T – robottolmuimeja ja pesur”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

(0)