Aknapesurobot Hobot 268

385

TASUTA TRANSPORT – TARNEAEG 2-7 PÄEVA

HOBOT 268 on HOBOTi aknapesurobotite tippmudel, mis on mõeldud suuremate akende ning klaasitud ja plaaditud pindade pesemiseks.

Kategooria:

Kirjeldus

HOBOT 268 omadused

HOBOT 268 aknapesurobotKuna oleme oleme varasemalt rääkinud HOBOT 188 aknapesurobotist on paslik alustada nende kahe mudeli võrdlusest. HOBOT 188le sai kõige rohkem ette heita kiirust. Ta on aeglasem, kui konkureeriv Winbot W930 ning isegi Winbot W830. Rõõm on öelda, et HOBOT 268 on märgatavalt kiirem, pestes ühe ruutmeetri 2.4 minutiga. Samuti on ta märgatavalt vaiksem. Kahjuks ei tööta HOBOT 268, erinevalt 188-st horisontaalsetel pindadel.

HOBOT 268 loodud puhastama nii klaasi, kui plaaditud pindu. Teda on võimalik kasutada nii aknede, dušikabiini, kui vannitoa plaaditud seinte pesuks.

Täpselt nagu kõik teised aknapesurobotid, millest siin rääkinud oleme, peab ka HOBOT 268 pidevalt vooluvõrgus olema; vaakumpump, millega ta end akna küljes hoiab kasutab lihtsalt nii palju elektrit, et seda akult jooksutada poleks efektiivne. Päris ilma akuta ta siiski pole, elektri kadumisel suudab HOBOT end akna küljes hoida veel umbes 15 minutit, mida ta kasutaba pesu alguskohta naasmiseks.

Kui aken pestud naaseb robot kohta, kuhu ta asetasid. Ühelt aknalt teisele ta liikuda ei oska, tal on sensior aknaraamide ja objektide tuvastamiseks, mille peale ta ei sõida.

Suurim pind, mida HOBOT 268 puhastada suudab on 6 x 6 meetrit, millest piisab ka enamike poeakende pesuks. Väikseim pestav ala on 40 x 40 cm.

Kaasa tulevad kahte tüüpi mikrokiudlapid. Sinised lapid on mõeldud akende kuivpuhastuseks, kollased pesuks ja poleerimiseks.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Aknapesurobot Hobot 268”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

(0)