Proscenic LDS M7Pro – ROBOTTOLMUIMEJA JA PESUR

479

TASUTA TRANSPORT – TARNEAEG 2-7 PÄEVA

Proscenic M7 Pro näol on tegemist robottolmuimejaga kõige nõudlikumale kasutajale. Kui oled inimene, kes soovib robottolmuimeja juures kasutada kõige nutikamaid funktsioone, siis on M7 Pro suurepärane valik. Ning seda turu parima hinnaga. Tähtsamad oskused:
  • Kaardistab Sinu kodu. Määra keelualad või saada koristama vaid konkreetseid ruume
  • Omab mopifunktsiooni. Lisaks tolmu imemisele teostab põrandatele ka märgpesu
  • Võimas. 2700 Pa suurune maksimaalne imemisvõimsus on tõenäoliselt Eesti turul parimaks näitajaks. Lisaks 5200 mAh suurune aku, mis tagab pika tööaja ka kõige võimsamal režiimil
  • Pikk töörežiim. Koristab järjest tunde. Saab hakkama kuni 300 m2 suuruste kodudega
  • Soetades lisaks ka puhastusjaama, tühjendab robot ennast tolmust iseseisvalt
Kategooria:

Kirjeldus

Proscenic M7pro vaakumid, mopid või kombineeritud puhastus

Mopiga robot-tolmuimejal on erinevad puhastusrežiimid, mida saab seadistada. Need on järgmised: siksakiline (automaatne), servad, punkt, käsitsi. Valitud režiim valitakse kaugjuhtimispuldi või rakenduse kaudu.

 

Lisaks saab tööprotsessi valida kas ainult tolmuimejaga või ainult pühkimisega, aga ka kombineeritud tolmuimeja ja pühkimisega – st mõlemad tööetapid ühes. Niipea kui 100 ml veepaak on roboti vaakumopi alaküljele paigaldatud, tunneb robot selle automaatselt ära. Pühkimispaagi all on mikrokiudlapp. Seda saab pärast kasutamist eemaldada, pesta ja uuesti kasutada.

Lihtne kasutada rakenduse või kaugjuhtimispuldi kaudu

Kaugjuhtimispult kuulub tarnimise hulka. Selle abil saab roboti vaakumit ja moppi mugavalt juhtida, juhtida ja programmeerida. Mudel Proscenic M7pro pakub nutitelefonile nutirakendust, et saaksite robotile juurde pääseda ka liikvel olles.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Proscenic LDS M7Pro – ROBOTTOLMUIMEJA JA PESUR”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

(0)